Príbehy

Pán Atilla

Prasknutie aorty ho pripútalo na lôžko. Po mozgovej mŕtvici nerozprával a nehýbal sa. Schudol 50 kilogramov a viac ako trištvrte roka iba ležal. Lekárske prognózy neboli práve optimistické, nič nenasvedčovalo zlepšeniu.
Absolvoval 2 x podanie kmeňových buniek.
Rok po aplikácii kmeňových buniek znamená pre Attilu doslova nový život.

„Teraz sa už dokážem sám najesť príborom, prečítať texty či napísať čokoľvek. Na začiatku rehabilitácie som prešiel na lokomate necelú stovku krokov, dnes je to násobne viac.“

Príbeh Honzíka

Dvojročný Honzík spadol na odrážadle do jazierka, kde sa topil niekoľko desiatok minút. 3 týždne bol napojený na dýchacie prístroje, prognózy lekárov boli tie najhoršie to, že Honzík v takomto stave ostane. Bol vo vegetatívnom stave, kedy telo fungovalo, ale mozog nie a jeho stav sa zhoršoval.

Honzík a jeho rodičia to nevzdali a vďaka aplikácii uchovaných vlastných kmeňových buniek a následne opakovaným aplikáciám darovaných kmeňových buniek, pobytmi v hyperbarickej komore a intenzívnym rehabilitáciám je z Honzíka nový človek.
Je veselý, smeje sa, zlepšuje sa mu motorika, začal znakovať a začína sa hlasovo prejavovať. S pomocou maminky robí prvé kroky.

Príbeh Lukáška

Ročný chlapček Lukáško sa utopil v bazéne. 10 dní bol v umelom spánku, nevedel sa hýbať, stravu príjímal cez sondu do žalúdka, nevidel.

Po absolvovaní pobytov v hyperbarickej komore, rehabilitáciách a opakovaných aplikáciách kmeňových buniek Lukáško začína chodiť s oporou, žiť postupne normálny život, robí veľké pokroky.

Pán Vlach

60-ročný pán po cievnej mozgovej príhode ostal pripútaný na lôžko. Prognóza lekárov bola, že rodinu už nespozná, nebude schopný samostatne žiť a ostane pripútaný na lôžko. Pán Vlach absolvoval 2 aplikácie kmeňových buniek a intenzívne rehabilitácie. Vďaka tomu samostatne chodí, zlepšilo sa jeho vnímanie, rozprávanie.

Terapia kmeňovými bunkami u autizmu

Terapia kmeňovými bunkami u autizmu

Good morning beautiful team, Just wanted to share with you what school sayed yesterday. NEVER received a feedback like this. I believe it's a result of your efforts. THANK YOU! Looking forward for more gains. Have a lovely day.

Best wishes Stoyka

Kamila Magálová u nás na zákroku

Články a recenzie